<<< Terug
| 0-9 | | " | . | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | Ď |
 
Titel ISBN  
Race for the Reichstag... 9781844842304  
RAF Bomber Command Losses of the Second World War... 9780904597905  
RAF Bomber Command Losses of the Second World War, 1941... 9780904597875  
RAF Bomber Command Losses of the Second World War, 1942... 9780904597899  
RAF Bomber Command Losses of the Second World War, 1944... 9780904597912  
RAF Bomber Command Losses of the Second World War, 1945... 9780904597929  
RAF Marham 9781852605063  
RAF-Bommenwerpers boven BelgiŽ, 1942-1943... 9789072547149  
Raid! 9780440236092  
Rangers at Dieppe 9780425219218  
Recht op wraak 9789077948255  
Rechtvaardigen onder de Volkeren... 9789020402780  
Red Commanders 0700613978  
Red Commanders 0700613978  
Red Guards  
Red Storm  
Red Storm On The Reich... 9780306805059  
Red Swarm  
Refuge in Hell 9780618485406  
Regine Beer 9789064454226  
Reign of Terror 9781848326590 recensie
Reign of Terror 9781848326590 recensie
Reis door de nacht 9789026635335  
Reisgids naar de Tweede Wereldoorlog... 9789002214806 recensie
Reisgids voor de Tweede Wereldoorlog... 9789035128019 recensie
Remagen 1945 9781846030185  
Remembering Katyn 9780745655772  
Rendezvous with Destiny... 0898393051  
Rendezvous with Destiny... 1568523762  
Report After Action 0898390109  
Represailles in Friesland... 9789491536083  
Represailles in Groningen... 9789491536144  
Represailles in Nederland 1940-1945... 9789491536052  
Resistance 9789023429081  
Retake Arnhem Bridge 9789081270335  
Retaking the Philippines... 0312678029  
Retreat to the Reich 9780811733847  
Ridder zonder vrees of blaam... 9789000348176 recensie
Rifle Brigade Chronicle 1944...  
Rijpstraís ondergang 9789021402048 recensie
Riphagen 9789046807354 recensie
Riphagen, 'Al Capone', ťťn van Nederlands grootste oorlogsmisdadigers... 9789025424333  
Riphagen, de Amsterdamse onderwereld 1940 - 1945... 9789029531382  
Rising Sons 9780312354640  
Ritterkreuztršger im ÷sterreichischen Bundesheer 1955-1985... 3950130721  
Roads to Falaise 0750928220  
Roll of Honour 9080457116  
Rome, Athene, Jeruzalem. Leven en werk van prof. Dr. David Cohen... 9789065544711  
Rommel as Military Commander... 9781844150403  
Rommel's Desert Commanders... 9780275994365  
Rommel's Lieutenants 9780275991852  
Rommel's war in Africa... 1568520417  
Rost van Tonningen 9789057309847 recensie
Rotterdam 900212659  
Rotterdam 1940-1945 9789072216694  
Rotterdam 40-45 9789462580015 recensie
Rotterdam frontstad 9789460042584 recensie
Rotterdam in de Tweede Wereldoorlog... 9789085061601  
Rotterdam mei '40 9789077895405  
Rotterdam Mei 1940 9789089752222 recensie
Rotterdam Oorlogshaven... 9789057306730 recensie
Route '40-'45 9789022996683 recensie
Rudolf Hess  
Ruslands oorlog 9789059114098 recensie
Russia's War 0140271694  
Russian Tanks and armored vehicles 1917 - 1945... 9780764309137 recensie
Russian Tanks of World War II... 9780711028982  
Russian Tanks of World War II: Stalin's Armoured Might... 9780711028982 recensie
RŁckmarsch! 9781870067577  
 

CategorieŽn


Deze website is een initiatief van STIWOT Alle rechten voorbehouden © 2002-2017
Hosted by Vevida. Privacyverklaring, cookies, disclaimer en copyright.